Docieplenia stropodachów metodą wdmuchiwania celulozy i wełny mineralnej, Częstochowa


Cena do uzgodnienia

Wykonujemy docieplenia stropodachów metodą wdmuchiwania granulatów izolacyjnych. Ze względu na trudne warunki techniczne w tych przegrodach, jedynie wykonanie nadmuchu izolacji stworzy jednorodną warstwę izolacyjną, która zapewni oszczędności na ogrzewaniu do 30%. Izolacja stropodachu zapewnia również komfort termiczny w lecie- ogranicza nagrzewanie się w lecie mieszkań na ostatnich kondygnacjach oraz wychładzania w zimie.

Nasza firma wykonała termomodernizację ponad 1 mln m2 stropodachów metodą wdmuchiwania granulatów celulozowych oraz wełny mineralnej.

OPIS TECHNOLOGII WYKONYWANIA DOCIEPLENIA STROPODACHU METODĄ WDMUCHIWANIA GRANULATU IZOLACYJNEGO.
W celu rozpoczęcia izolacji stropodachu granulatem izolacyjnym, należy dostać się do przestrzeni stropodachu. W tym celu można wykorzystać istniejące włazy, lub w przypadku ich braku wykonać otwory w połaci dachowej. Po uzyskaniu dostępu do przestrzeni stropodachu, pracownicy wykonujący izolację rozścielają warstwę granulatu o grubości zgodnej z zamówieniem. Materiał izolacyjny jest podawany na miejsce montażu systemem węży, do których jest wtłaczany pneumatycznie przez specjalistyczny agregat. W trakcie wykonywania robót na bieżąco jest prowadzona kontrola grubości warstwy izolacji. Po zakończeniu prac izolacyjnych ewentualne otwory technologiczne w połaci dachowej są zaślepiane, a pokrycie połaci dachowej jest uzupełniane papą termozgrzewalną oraz specjalnym uszczelniaczem.

Śląskie, Częstochowa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 310