Docieplanie poddaszy w nowo powstających budynkach, Myślenice


Cena do uzgodnienia

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu izolacji w nowo budowanych budynkach. Dzięki metodzie wdmuchiwania granulatów celulozowych ograniczamy możliwość powstawania mostków termicznych, które powodują przegrzewanie poddaszy w lecie i wychładzanie w zimie. Materiał, który pochodzi z recyklingu makulatury gazetowej posiada wszystkie wymagane atesty i certyfikaty (m. in. atest na odporność na powstawanie grzybów i pleśni w przypadku zalania). Proces wdmuchiwania izolacji ma ta przewagę nad tradycyjnymi metodami docieplania poddaszy, że drobne kłaczki materiału wypełniają szczelnie wszystkie puste przestrzenie. W przypadku izolacji granulatem celulozowym nie ma wymagania stosowania folii paroizolacyjnej.
Izolacja skosów poddasza jest wykonywana po montażu płyt g-k przed szpachlowaniem. Materiał wprowadzany jest pneumatycznie poprzez system węży przesyłowych. Jeżeli są wymagane otwory technologiczne w płytach g-k, po wypełnieniu przegrody są one zaklejane.
Izolację z granulatu celulozowego można stosować we wszystkich przegrodach w budynku- skosy, podłogi, ściany działowe, ścianki kolankowe, stropy.
Izolacja granulatem świetnie się sprawdza też w domach drewnianych- dodatkowa impregnacja konstrukcji drewnianej, oraz wytłumienie szczególnie podłóg.
Ze względu na zmieniające się normy cieplne dla budynków zalecana grubość izolacji skosów i stropów to 25 cm.
Metoda wdmuchiwania granulatu jest też bezodpadowa- klient płaci tylko za wykorzystane materiał.
Dzięki wdmuchiwaniu izolacji jesteśmy w stanie wykonać izolację poddasza w bardzo krótkim czasie- w zależności od wielkości budynku .
Współpracujemy również z renomowanymi firmami zajmującymi się zabudową poddaszy płytami g-k.

Ze względu na nasze doświadczenie oraz profesjonalizm zostaliśmy członkami Krajowego Kluczowego Klastra Zrównoważona Infrastruktura oraz Polskiego Stwowarzyszenia Budownistwa Energoszczędnego.

Więcej informacji na naszej stronie https://ekofiberkrakow.pl/ oraz na profilach społecznościowych Facebook https://www.facebook.com/EkofiberKrakow/ oraz Youtube https://www.youtube.com/user/granulatyizolacyjne

Małopolskie, Myślenice
 
 


Liczba wyświetleń strony: 285